Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 10 lipca 2017

Aborcyjni fanatycy się wściekli!


       Aborcjoniści stają się coraz bardziej bezczelni! Im mniej Polaków popiera prawo do mordowania nienarodzonych, tym agresywniej zachowują się wobec tych, którzy skutki ich walki o to prawo ujawniają.

Jak już pisaliśmy, sobotniego wieczoru dwie feministki, które zostały przyłapane na niszczeniu banerów, rzuciły się z nożem na naszego wolontariusza. W nocy z niedzieli na poniedziałek znów zostały zniszczone plakaty zamieszczone pod szpitalem Orłowskiego w Warszawie. Pomazano je sprayem i popisano wulgaryzmami. Dzisiejszej nocy aborcyjni fanatycy wrócili, by dopełnić dzieła zniszczenia na cudzej własności. Plakaty pozrywano i poniszczono całkowicie.

Na szczęście dzięki datkom i ogromnej pomocy rzeszy osób, które wiedzą że do triumfu zła wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, dziś mogliśmy zawiesić nowe banery, uświadamiające wszystkim, iż w szpitalu Orłowskiego średnio co trzy dni jest mordowany nienarodzony człowiek. I to przez lekarzy, którzy mają obowiązek bronić życia człowieka, od poczęcia. Oby te plakaty uświadomiły ludziom, jaki ogrom zła dzieje się wokół nas i że nie można na to pozwolić.