Cytaty

KONTRREWOLUCJA*MONARCHIA NARODOWA*KORPORACJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RCR - PRO FIDE, REGE ET PATRIA!


Si Deus Nobiscum quis contra nos - Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

UNIWERSALIZM KATOLICKI KONTRA ATEISTYCZNY GLOBALIZM


MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do obalenia obecnego Systemu politycznego w sposób radykalny (będąc w rzeczywistości Kontrrewolucją)

WALCZYMY NAJPIERW O POLSKĘ WOLNĄ A PÓŹNIEJ WIELKĄ! Z BOGIEM ZA KRÓLA I OJCZYZNĘ!

poniedziałek, 10 lipca 2017

Aborcyjni fanatycy się wściekli!


       Aborcjoniści stają się coraz bardziej bezczelni! Im mniej Polaków popiera prawo do mordowania nienarodzonych, tym agresywniej zachowują się wobec tych, którzy skutki ich walki o to prawo ujawniają.

Jak już pisaliśmy, sobotniego wieczoru dwie feministki, które zostały przyłapane na niszczeniu banerów, rzuciły się z nożem na naszego wolontariusza. W nocy z niedzieli na poniedziałek znów zostały zniszczone plakaty zamieszczone pod szpitalem Orłowskiego w Warszawie. Pomazano je sprayem i popisano wulgaryzmami. Dzisiejszej nocy aborcyjni fanatycy wrócili, by dopełnić dzieła zniszczenia na cudzej własności. Plakaty pozrywano i poniszczono całkowicie.

Na szczęście dzięki datkom i ogromnej pomocy rzeszy osób, które wiedzą że do triumfu zła wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, dziś mogliśmy zawiesić nowe banery, uświadamiające wszystkim, iż w szpitalu Orłowskiego średnio co trzy dni jest mordowany nienarodzony człowiek. I to przez lekarzy, którzy mają obowiązek bronić życia człowieka, od poczęcia. Oby te plakaty uświadomiły ludziom, jaki ogrom zła dzieje się wokół nas i że nie można na to pozwolić.