Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 9 lipca 2017

Ruch Christus Rex na pikiecie obrońców nienarodzonych - Gliwice 8 lipca AD 2017

       
        W dniu 8 lipca AD 2017 Fundacja Pro - Prawo do Życia komórka Gliwice zorganizowała pikietę przed Szpitalem Wielospecjalistycznym przy ulicy Kościuszki 1 w Gliwicach w obronie życia nienarodzonych dzieci pozbawianych życia w tej placówce medycznej. Rozstawiliśmy dwa banery naprzeciwko wejścia głównego do Szpitala i w liczbie kilku osób zaczęliśmy milczący dwugodzinny protest. 

Zainteresowanie przechodniów było raczej umiarkowane (obserwowanie banerów podczas przechodzenia obok pikiety), poza nielicznymi wyjątkami w rodzaju Pana który po otrzymaniu odpowiedzi twierdzącej na swoje pytanie czy w tym szpitalu zabija się dzieci, kazał nam się "puknąć w czoło" czy też pewnej kobiety w podkoszulku "blog nacjonalistki", która mając przekonania prawicowe nasiąkła w pewnym sensie "argumentami feministycznymi" dotyczącymi aborcji czyli mówiąc wprost zabijaniu bezbronnych istot, jakimi są nienarodzone dzieci.


Akcję uważamy za udaną z uwagi iż nasze banery widziane były nie tylko przez przechodniów ale także z okien okolicznych domów, szpitala i w dużej liczbie przejeżdżających samochodów. Doświadczenie podpowiada nam iż taka wizualizacja (duże banery) tego wielkiego problemu jakim jest aborcja niejednokrotnie dawała do myślenia widzącym je ludziom i zdarzało się, że w wyniku tego kobiety odstępowały od decyzji dokonania morderstwa na własnym dziecku.

Szczęść Boże i do zobaczenia na następnej pikiecie!

Tomasz Jazłowski
Wolontariusz Fundacji Pro - Prawo do Życia
Komórka Gliwice