Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
RUCHU CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

czwartek, 27 lipca 2017

Mikroczipy RFID w ludzkim ciele! Pierwsza amerykańska firma wszczepia je pracownikom


Mikroczipy RFID w ludzkim ciele! Pierwsza amerykańska firma wszczepia je pracownikom
       Pierwsza w USA firma wszczepia swoim pracownikom pod skórę mikroczipy RFID. 50 z 85 zatrudnionych w firmie Three Square Market zgodziło się na ten zabieg. Amerykańskie media zwracają uwagę, że chrześcijanie są niechętni wobec czipów ze względu na ich podobieństwo do „znamienia bestii”, opisanego w Apokalipsie świętego Jana.

Firma zajmuje się sprzedażą automatów z przekąskami i napojami. Jej szefostwo twierdzi, że poprzez darmowe wszczepianie mikroczipów chce ułatwić swoim pracownikom codzienne funkcjonowanie.

Szef przedsiębiorstwa Patrick McMullan powiedział, że mikroczip wszczepiony pod skórę między kciukiem a palcem wskazującym jest niesłusznie odbierany jako coś złego. Jego zdaniem urządzenie znacząco ułatwiają funkcjonowanie w życiu codziennym. Pomagają w płatności czy sposobie weryfikacji tożsamości – zamiast karty kredytowej czy smartfona. Mikroczpi RFID (system identyfikacji radiowej) jest rozmiaru ziarenka ryżu i kosztuje około 300 dolarów.

Mikroczipy są już pod skórą wielu Europejczyków. W Szwecji ma je około 2 tys. osób. Są też stosowane w Belgii i Holandii.

Serwis infromacyjny USA Today, podając wiadomość o pierwszych czipach w Ameryce, zwrócił uwagę na nieufność z jaką podchodzą do czipowania ludzi chrześcijanie. Przytaczane są tu słowa zawarte w proroczej księdze biblijnej – Apokalipsie św. Jana – które mówią o „znamieniu bestii”. Owo znamię ludzie będą nosić na prawej ręce lub czole „bez którego nie będzie można kupować bądź sprzedawać”.

Źródło: BBC, chnnews.pl
Adam Białous