Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 10 lipca 2017

Włoscy naukowcy: Całun Turyński miał kontakt z krwią człowieka okrutnie torturowanego

Włoscy naukowcy: Całun Turyński miał kontakt z krwią człowieka okrutnie torturowanego
Całun Turyński. Źródło: Wikicommons
      Zespół włoskich badaczy z Triestu, Bari i Padwy opublikował w amerykańskim specjalistycznym magazynie „PlosOne” wnioski płynące ze swoich badań nad Całunem Turyńskim. Z artykułu wynika, że na płótnie znajduje się krew człowieka, który przed śmiercią był torturowany.

„Badania rozkładu atomów wykrywają nowe biologiczne dowody nt. Całunu Turyńskiego” – to tytuł tekstu, jaki ukazał się w amerykańskim „PlosOne”. Naukowcy z Włoch dzielą się w nim ze środowiskiem specjalistów swoimi metodami badań oraz wnioskami płynącymi z pracy.

Włosi zauważają, że Całun Turyński „wszedł w kontakt z krwią człowieka zabitego w okrutny sposób” – informuje serwis gosc.pl.

Zespół naukowców z Triestu, Bari i Padwy badał Całun na poziomie atomowym. Poszukiwano w ten sposób nanocząsteczek organicznego pochodzenia. „Odnalezione elementy wskazują na pochodzenie biologiczne i pojawiają się w zauważonych proporcjach we krwi osób podczas ciężkiej traumy, po torturach” – donosi portal „Gościa Niedzielnego”.

Źródło: gosc.pl
MWł