Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 9 lipca 2017

Oświadczenie Związku Żołnierzy NSZ ws. Wojciecha Olszańskiego ps. Aleksander Jabłonowski


Oświadczenie Związku Żołnierzy NSZ ws. Wojciecha Olszańskiego ps. Aleksander Jabłonowski
        Dotychczas milczeliśmy w sprawie człowieka podającego się za "członka Związku Jaszczurczego", jednak dziś otrzymaliśmy informację, że człowiek ten skierował serię gróźb pod adresem członka Rady Historycznej przy ZŻ NSZ, Pana Leszka Żebrowskiego. Zaznaczamy, że są to kolejne groźby kierowane do osób aktywnie działających na rzecz promowania historii i idei NSZ.

Uznajemy, że w obliczu emanacji metod turańsko-moskiewskich należy zająć jednoznaczne i zdecydowane stanowisko zgodne z postawą i słowami Leszka Żebrowskiego.

Jednocześnie informujemy, że osoba widniejąca na zdjęciach nigdy nie miała nic wspólnego ze Związkiem Żołnierzy NSZ (po 1990 roku), ze środowiskiem Grupy Szańca (po 1989 roku) oraz z jakimkolwiek innym, znanym nam środowiskiem Żołnierzy NSZ w Polsce i zagranicą.

Wspieramy Leszka Żebrowskiego i zachęcamy do tego samego wszystkich uczciwych i mądrych patriotów odnoszących się do łacińskiego dziedzictwa i tradycji NSZ, na pohybel turańsko-moskiewskiemu terrorowi.
Oświadczenie opublikowane zostało na oficjalnym profilu facebookowym ZŻ NSZ.


OD REDAKCJI: Nie wspieramy opcji pana Leszka Żebrowskiego popierającego Stany Zjednoczone Ameryki, jednakże sposób w jakim pan Olszański potraktował swojego adwersarza winny jest potępienia.