Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 24 lipca 2017

Najnowsze wiadomości w sprawie aresztowanych członków BARS


Najnowsze wiadomości !!!

        25 lipca 2017 (wtorek) odbędzie się w sądzie rozprawa w celu rozpatrzenia (czyli przedłużenia aresztu) dla A. Orshulevicha, Igora Iwanowa oraz o. Nikolaya (Mamaev), aresztowanch pod fałszywymi zarzutami członków BARS (przez Służbę Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej - przyp. Redakcji RCR). Rozprawa odbędzie się w Centralnym Sądzie Rejonowym w Kaliningradzie (sędzia O. Lasko). Informacja - jest to ten sam sędzia, który w pierwszej rozprawie zasądził areszt (27/05/17). Zbieg okoliczności?? Przypomnę, że aresztowano wszystkich na podstawie  spreparowanych zarzutów. Aresztowani przebywają już przez prawie dwa miesiące w odosobnieniu w więzieniu ul. Ushakova. Każdy jest mile widziany, aby przyjść i wesprzeć więźniów! 

 

OD REDAKCJI:  BARS (Bałtycka Awangarda Rosyjskiego Oporu) jest organizacją monarchistyczno - narodową stawiającą opór żydo - bolszewickiemu rządowi Federacji Rosyjskiej.