Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

wtorek, 13 czerwca 2017

Czy to schizofrenia?


Czy to schizofrenia?
       Posłowie PiS pod koniec 2016 roku wyrzucili do kosza projekt ustawy wprowadzający pełną ochronę życia nienarodzonych dzieci. Dzięki ich decyzji przez kolejne miesiące dalej były wykonywane aborcje a więc mordowano kolejne dzieci.

Niektórzy z tych posłów nie mieli nawet odwagi by wytłumaczyć się ze swych decyzji, a jedyną odpowiedzią na zadawane przez obrońców życia pytania było blokowanie rozmówców w mediach społecznościowych.


Dziś ci sami posłowie pokazują się dumnie na Marszach dla Życia i Rodziny, siadając w pierwszych ławkach w kościele i idąc w pierwszym szeregach marszowych pochodów. W Jarosławiu razem z innymi rodzinami maszerowała między innymi posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz, współodpowiedzialna za odrzucenie projektu „Stop Aborcji”. Marsz w Rzeszowie reklamuje z kolei posłanka Krystyna Wróblewska, która przed wyborami w Radiu Maryja deklarowała się że będzie głosem obrońców życia w Sejmie RP i godnie zastąpi senatora Jaworskiego, wspierającego nas w tej sprawie. Na gadaniu się skończyło. Głosowała też przeciw ustawie a jak zapytałem ją na facebooku dlaczego, w odpowiedzi zostałem zablokowany. Zapewne jednak pojawi się na Marszu dla Życia i Rodziny.

Jeśli takiego posła, posłankę zobaczycie na marszu, podejdźcie i zapytajcie dlaczego przez jego działanie nadal są zabijane nienarodzone dzieci w Polsce!


Przemysław Sycz – rzeszowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia