Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

czwartek, 15 czerwca 2017

Gadowski: W Warszawie powstanie zamknięte osiedle tylko dla muzułmanów

 
   Dziennikarz śledczy Witold Gadowski ujawnia plany budowy zamkniętego osiedla dla muzułmanów w Warszawie. Osiedle ma posiadać własny meczet.

„Dziś w polskim świadku muzułmańskim krążą ogromne, milionowe sumy euro kolportowane przez Turcję, Arabię Saudyjską i Pakistan różnymi kanałami. To są nieksięgowane pieniądze przez fiskus, które trafiają przede wszystkim do środowisk w Warszawie” – wskazuje dziennikarz, dodając, że „w Muzułmańskim Związku Religijnym trwa wojna o wpływy pomiędzy kilkoma prezesami i jeden z tych prezesów jest człowiekiem o wielkim związku z Arabią Saudyjską. Ten człowiek wycina swoją konkurencję” – wyjaśnia.

Gadowski wskazuje, że w Polsce finansowani są również ludzie „związani z tureckimi służbami specjalnymi i z obecnym prezydentem Erdoganem. To konkurencyjna wobec Arabii Saudyjskiej gałąź propagowania islamu” – tłumaczy.

Trzecią niepokojącą społecznością islamską w Polsce mają być ludzie z Pakistanu, którzy „przyjeżdżają w postaci tzw. czwórek”. Oznacza to, że dwóch przyjezdnych to świętobliwi mężowie, którzy oddają się medytacji i modlitwie, a dwóch kolejnych to wysłannicy pakistańskich służb.

Dziennikarz śledczy zaznaczył, że tacy przybysze mają się bardzo dobrze w Polsce, dlatego „powstanie w Warszawie zamknięte osiedle wybudowane za pieniądze malezyjskie (powiązane z pakistańskimi), gdzie mogą mieszkać tylko muzułmanie, będzie tam wewnętrzny meczet” – mówi Gadowski.

„Jeśli myślicie, że w Polsce nie ma zagrożeń, że panujemy nad środowiskiem islamskim, to pragnę poinformować, że tak nie jest” – wskazuje.