Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

środa, 21 czerwca 2017

Tragedia w Calais: kierowca polskiej furgonetki zginął w pułapce zastawionej przez imigrantów


Tragedia w Calais: kierowca polskiej furgonetki zginął w pułapce zastawionej przez imigrantów
       We wtorek około 3:45 w nocy we francuskim mieście Calais doszło do tragicznego w skutkach wypadku w wyniku, którego zginął kierowca furgonetki na polskich numerach rejestracyjnych.

Powodem jego śmierci była zapora z pni ustawionych na drodze przez imigrantów. Stanowiły one przeszkodę nie do ominięcia dla kierowców i to właśnie przez nią kierowca zarejestrowanego w Polsce samochodu dostawczego Renault Master uderzył w ciężarówkę. W wyniku zderzenia furgonetka zapaliła się. Jej kierowca zginął na miejscu.

W chwili obecnej nie jest znana jego tożsamość.

Policja szybko aresztowała dziewięciu imigrantów z Erytrei. W przekazanym mediom komunikacie poinformowano, że jest to pierwszy śmiertelny wypadek związany z tego typu „działalnością” imigrantów.

„Tamy drogowe” instalowane przez imigrantów w okolicach Calais „pozwalają” im na tamowanie ruchu drogowego, dzięki czemu mogą oni napadać kierowców i rabować przewożone przez nich rzeczy. Mimo likwidacji obozu dla migrantów w pobliżu miasta francuska policja nadal nie jest w stanie poradzić sobie z tym problemem.

Źródło: lavoixdunord.fr, europe1.fr
TK
OD REDAKCJI: Wystarczyłoby użycie przez policję ostrej amunicji, a problem napadów szybko by się rozwiązał. Ale do tego potrzebny byłby legalny rząd francuski, a nie liberalne g...no - za przeproszeniem.