Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

czwartek, 8 czerwca 2017

Oświadczenie jednego z redaktorów Kwartalnika Politycznego „Wolna Polska”Znalezione obrazy dla zapytania pismo wolna polskaSzanowni Państwo!

Zapamiętajcie sobie raz na jutro. Członkami Redakcji Kwartalnika Politycznego "Wolna Polska" są:

Redaktor Zbigniew Rutkowski - redaktor naczelny - Poznań

Redaktor Jaroslaw Maszewski - Poznań

Redaktor Bogdan Xiążę Światopelk Zawadzki - Słupsk/Warszawa

Redaktor Robert Majka - Przemyśl

Redaktor Piotr Chróściel - Warszawa

Wydawnictwo WERS jest politycznie i personalnie połączone z redakcją "Wolnej Polski" ponieważ jego Dyrektorem jest Pan Zbigniew Rutkowski (sam mam papiery i na WERS i na "Wolną Polskę").

Wydawnictwo WERS wydało następujące książki o LEGALNYCH władzach Rzeczypospolitej Polskiej (wymieniam tylko te najważniejsze, fundamentalne pozycje):

1. "Prezydent i Rząd Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie" (pod redakcją Zbigniewa Rutkowskiego), Poznań 2001

2. Robert Majka - "Nieznany Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Juliusz Nowina-Sokolnicki", Poznań 2006.

3. Norbert Wójtowicz - "Kryptonim 'Mikron'. Bezpieka wobec Juliusza Sokolnickiego", Poznań 2015.
Polacy!

W związku z przytoczonymi tu faktami nie oczekujemy od was akceptacji, bo do tego jeszcze nie dojrzeliście. Oczekujemy od Was przynajmniej szacunku i kultury. Dla nas III Rzeczpospolita to cały czas Chamy i Żydy, które dogadały się w Magdalence i przy Okrągłym Stole. Na początku tej drogi byli - prymitywny kłamca i zdrajca, agent służb komunistycznych Lech Wałęsa, który na 1000 lat skompromitował Norwegię i Pokojową Nagrodę Nobla i generał komunistycznej policji politycznej Czesław Kiszczak. Ojcem chrzestnym układu zawartego w Magdalence ( i Okrągłego Stołu) był szeregowiec Wojciech Jaruzelski, który w 1985 spotkał się w Nowym Jorku z żydomasonem Davidem Rockefellerem i ustalił z nim warunki wejścia Polski w plan Nowego Porządku Świata, który od samego początku jest zwalczany przez Wydawnictwo WERS i Redakcję Kwartalnika Politycznego "Wolna Polska".

Robert Majka

Za: https://www.facebook.com/piotr.chrosciel.7?fref=ts