Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Posthitlerowski urząd zabiera dzieci polskim rodzinom w Niemczech. Mogą o każdej porze dnia wejść do domu. „Weszli do mnie i zabrali siłą dzieci nie podając żadnego powodu”


     W Berlinie odbyła się konferencja polskiego stowarzyszenia „Rodzice przeciw dyskryminacji dzieci w Niemczech”. Rodzice opowiadali na niej o tym, jak traktowane są polskie rodziny u naszych zachodnich sąsiadów i w jak błahych przypadkach.

Chcemy żebyście usłyszeli, jak się nas tutaj traktuje – mówią przedstawiciele rodzin, którym Jugendamt odebrał dzieci.

Czym jest Jugendamt? To posthitlerowski Urząd ds. Zarządzania Młodzieżą, który odbiera rodzinom coraz więcej dzieci.

Jugendamt to organizacja Adolfa Hitlera, która ukradła 200 tys. polskich dzieci, które nigdy nie wróciły do Polski (tylko ok. 10% tych dzieci odnaleziono), a Jugendamt zniszczył w 1952 roku ich akta osobowe! – mówił dla „Najwyższego Czasu!” Wojciech Pomorski, prezes stowarzyszenia.

Jak tłumaczą rodziny nie ma sfery życia, w którą nie mógłby wkroczyć Jugendamt. Pod szczególnym nadzorem pozostają rodziny cudzoziemców i mieszane. W wielu przypadkach mamy do czynienia z odbieraniem dzieci bez podania konkretnych powodów.

Siedmiu policjantów i pani z Jugendamtu weszli do mnie do domu i zabrali siłą dzieci nie podając żadnego powodu. Byłam bezradna, wyrwali mi siłą dzieci – powiedziała Aleksandra Urbanik.

Pani Justyna opisuje inną bulwersującą sytuację, kiedy to urzędnicy wyrzucili krzyż, który podarowała córce: Jeden z urzędników powiedział, że to jest polski krzyż i, że można go wyrzucić bo oni mają ewangelickie. Do dzisiaj tego nie rozumiem, bo Chrystus nie zmarł na polskim krzyżu, tylko na krzyżu.
Dla „TVP Info” sprawę skomentował również adwokat Stefan Hambura, który pomaga Polakom: Jugendamt z pomocą policji może o każdej porze dnia i o każdej godzinie wejść do domu jeśli uważa, że zagrożone jest dobro dziecka. Pojęcie „dobro dziecka” nigdzie jest zdefiniowane. Czasami wystarczy donos sąsiada.

Źródła: TVP Info/nczas.com