Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

piątek, 23 czerwca 2017

PiS okłamał wyborców! Nie będzie ochrony życia

PiS okłamał wyborców! Nie będzie ochrony życia 
   Prawo i Sprawiedliwość okłamało swoich wyborców. W październiku pod osłoną nocy posłowie odrzucili projektu ustawy „Stop Aborcji”. Dziś na piętnastu stronach pustych słów rząd przyznaje, że nie pracuje i nie zamierza pracować nad żadnym projektem dotyczącym ochrony życia. Nie ma już żadnych wątpliwości, że nienarodzone dzieci na wsparcie PiSu liczyć nie mogą. 

Członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość przed wyborami bardzo podkreślali swoje poglądy na temat życia poczętego, twierdząc, że musi być ono chronione od samego początku. Wizja uchronienia ponad tysiąca nienarodzonych rocznie od krwawych mordów wydawała się bliska.


Niestety, Prawo i Sprawiedliwość z głosujących na nich prolajferów zrobiło „profrajerów”. Tymczasem, dziś kolejnych troje dzieci zostanie zabitych w łonie matki. PiS ma na rękach krew tych bezbronnych dzieci.

Źródło: Nasz Dziennik

Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia