Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

niedziela, 4 czerwca 2017

Fundacja im.Dobrego Pasterza – Handel ludźmi, zabójstwa na zlecenie policjantów!

          Fundacja im. Dobrego Pasterza, Pan Paweł Bednarz walczy o prawa dzieci z domów dziecka, które są obiektem handlu żywym towarem. Jedne trafiają na rytualne mordy, inne w ręce pedofilów czy na przeszczep organów, niedawno udostępnialiśmy wpis na ten temat odsyłam do zapoznania się z tym materiałem: 

https://www.nwo.report/nwo/zarabia-sprzedazy-polskich-dzieci-ofiary-rytualow-satanistycznych-pawel-bednarz.html. 

Przedstawiamy kolejny film Pana Pawła, który przedstawia ten okrutny proces ludzi pozbawionych jakichkolwiek uczuć wyższych, dla których pieniądz jest ważniejszy niż życie człowieka. Najsmutniejszy jest fakt, że tą sprawą interesuje się tylko garstka ludzi jedni z niedowierzania uznają to od razu za kłamstwo i nie potrafią ogarnąć swym mózgiem, że takie zło może być wśród Nas.

Sprawa omawiana tyczy się śląskich miejscowości, tu na myśl przychodzi mi sprawa z tego rejonu, a dokładnie z Pawłowic (oddalone od Bielska Białej ok 50 km, od Cieszyna ok 25 km) gdzie miejscowi donosili, że po okolicy grasowali mężczyźni zaczepiający młode dziewczyny i dzieci, próbujący je zwabić do swego auta. Poruszali się dwoma autami jedno na tablicach rejestracyjnych z powiatu cieszyńskiego, drugie na czeskich tablicach. Policja oczywiście zbagatelizowała sprawę, wręcz ją uciszała, mówiąc, że to wymysł społeczeństwa i plotki. Na filmie ze słów świadka Pana Pawła można się dowiedzieć, że dzieci właśnie w tych okolicach są porywane, wywożone do Czech, a stamtąd do Włoch, więc jest możliwość, że te dwie spraw się łączą. Zapraszam do oglądania tego filmu, zobaczcie i oceńcie sami, a co najważniejsze nagłaśniajcie sprawę, wspomóżmy działalność Pana Pawła, który walczy o największy skarb tego świata – DZIECI!!!

Sobrius