Cytaty

TRADYCYJNY KATOLICYZM * MONARCHIA NARODOWA * DYSTRYBUCJONIZM

OFICJALNY PORTAL PUBLICYSTYCZNY
INSTYTUTU NARODOWO-ROJALISTYCZNEGO CHRISTUS REX - codzienna aktualizacja

MONARCHIZM NARODOWY - jest to ustrój polityczny łączący w sobie ideę monarchistyczną (ideę hierarchiczną) z myślą narodową w duchu rzymskiego katolicyzmu, dążący do zmiany obecnego Systemu politycznego

czwartek, 1 czerwca 2017

Ruszył proces Mary Wagner. Aborterzy boją się prawdy o aborcji.


Ruszył proces Mary Wagner. Aborterzy boją się prawdy o aborcji.
      Rozpoczął się kolejny proces Mary Wagner, kobiety wielokrotnie zamykanej w kanadyjskich więzieniach za to, że oferowała pomoc kobietom chcących zabić swoje dziecko w klinice aborcyjnej.

Tym razem klinika wykonująca egzekucje na najmniejszych chce, aby proces toczył się za zamkniętymi drzwiami, aby do opinii publicznej nie dotarły informacje o aborcji i sposobach jej wykonywania. Aborterzy chcą przede wszystkim zablokować portal  LifesiteNews, znany na całym świecie z informowania o zbrodniach aborterów. W najbliższych dniach sędzia Libman rozpatrzy żądania aborterów, dotyczące zakazu relacjonowania procesu.

Próby kneblowania i szykanowania obrońców życia trwają nie tylko w Kanadzie. W Polsce policja rozbija legalne nasze zgromadzenia, bo pokazujemy prawdę o aborcji. Przez kilka lat ciągnęły się procesy przeciw naszym kolegom, Jackowi Kotuli i Przemkowi Syczowi, którym aborterzy z rzeszowskiego szpitala próbowali zamknąć usta.

Walka o prawo do życia najsłabszych jest obowiązkiem każdego człowieka sumienia. Nie powstrzymają nas szykany i policyjne pałki, nie powstrzymają nas groźby więzienia. Mary Wagner jest dla nas wzorem.